Hakkımızda
Kimariyor.com, özellikle dolandırıcılık, reklam – pazarlama emelli telefon aramaları ile alakalı kullanıcıları bilgilendirmek için oluşturulmuş bir web sitesidir. Kullanıcılar diledikleri telefon numarası hakkında yorum yapabilir veya telefon numarası hakkında yazılmış yorumları okuyabilirler. Kimariyor.com abonelik gerektirmeyen bedava bir hizmettir.
 
Reklam amaçlı, istenmeyen aramalar spam olarak adlandırılır.
 
Spam aramalarda kullanıcının aranmakla alakalı rızası yoktur. Bu telefon aramalarını yapan kişi veya işletmeler telefon numaralarını legal olmayan biçimde ele geçirirler ve sizleri telefonlarınızdan rahatsız ederler. Telefonunuzda kayıtlı olmayan rastgele bir numaradan arandığınızda bu numarayla alakalı bilgiye Kimariyor.com üzerinden erişebilirsiniz.
 
Sizi arayan rastgele bir kuşkulu telefon numarasını Kimariyor.com ana sayfası üzerindeki arama kısmından arayabilirsiniz, bu numarayla alakalı yorumlarınızı yazabilirsiniz.
 
Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir.
 
Kimariyor.com web sitesi spam başka bir deyişle istenmeyen aramalar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık teşebbüsleri, telefon ile yapılan pazarlama aramalarına dair kullanıcıları bilgilendirmek için hazırlanmıştır. Kimariyor.com bilgileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen aramayı Kimariyor.com web sitesine ilave edebilir. Rastgele bir telefon numarasından gelen arama ile alakalı bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu telefon numarası üzerinden aranan kullanıcılara destekçi olacak, bilgi verecektir.