0212 989 07 70 Beni neden arıyor?

0212 989 07 70 - Bu numara 26/02/2021 tarihinde eklenmiş ve 31 kez sorgulanmış.

Bu numara sıfır - iki yüz - on - iki - dokuz yüz - seksen - dokuz - sıfır - yedi - yetmiş olarak okunur.
2129890770 telefon numarası hakkında 8 yorum bulunmaktadır. Telefon numarasının derecelendirmesi Şüpheli olarak gözükmektedir.

Bu numara için 8 yorum yapılmıştır.

Adınız ve E-Posta bilgileriniz sitede yayınlanmaz
7 ay önce    Güvenli olarak işaretledi
bu telefon numarası duru araştırma’ya aittir. bu telefon numarasından arandıysanız, sizlerle anket çalışması gerçekleştirip, görüşlerinizi almak için aramışızdır. duru araştırma çeşitli sektörler için bireysel tüketicilerle bu tür anket çalışmaları gerçekleştirir. aramalarımızı yaparken telefon numaraları otomatik olarak bir yazılım belirler ve operatörlerimizin önüne getirir. sizinle iletişime geçen operatörümüzün elinde bu rasgele oluşturulmuş numara dışında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. iletişim için aradığımız hat üzerinden sürekli arama yapıldığı için maalesef ki geri aramak için uygun olmamaktadır. telefon görüşmesi sırasında, sizleri rahatsız edecek herhangi bir durumun yaşanması durumda bizlere yazılı olarak sikayet@pureinput.com.tr mailinden ulaşabilirsiniz. şikayetinize 24 saat içinde mutlaka dönüş sağlanacaktır. şirketimiz hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız: https://www.pureinput.com.tr adresinden web sitemizi inceleyebilirsiniz.
8 ay önce    Şüpheli olarak işaretledi
dinleyip kapatıolar heralde yaşlı avındalar sahtekarlar.
8 ay önce    Belirsiz olarak işaretledi
bugun bu numara benı aradı. operator için anket yapıyoruz dedı kadın. ben de sorulara cevap verdim fakat yas meslek vs ozel sorular da soruldu ve dini inançla ılgılı soru sorulunca cevap vermedim bitirdim ilginçti yanı şüphelendim. sadece operatorden memnuniyet anketi degıl gıbıydı
8 ay önce    Şüpheli olarak işaretledi
dolandırıcı değilse nolmuş yani.anketçiymiş eee ben o soruları cevaplayınca bana karşılığını veriyor mu.o kadar vakit ayıracağım parayı onlar***ürecek oldu.vakit nakittir.
8 ay önce    Şüpheli olarak işaretledi
dolandırıcı değilse nolmuş yani.anketçiymiş eee ben o soruları cevaplayınca bana karşılığını veriyor mu.o kadar vakit ayıracağım parayı onlar***ürecek oldu.vakit nakittir
8 ay önce    Şüpheli olarak işaretledi
az önce bu numaradan arandım. kadının biri son derece hızlı ve anlaşılmaz konuşarak bir şeyler söyledi. pardon, anlamadım dedim, anlatıyorum işte diye azarladı. yavaş konuşur musunuz dedim; iyi günler deyip yüzüme kapattı.
8 ay önce    Şüpheli olarak işaretledi
dolandırıcı değilse nolmuş yani, anketçiymiş eee ben o soruları cevaplayınca bana karşılığını veriyor mu? o kadar vakit ayıracağım parayı onlar***ürecek oldu. vakit nakittir.
9 ay önce    Şüpheli olarak işaretledi
anket yapıyoruz diyorlar sürekli aranıyor.
Numaranın arama şekilleri : 0212 989 07 70 02129890770 0 (021) 298 90 77 2129890770 +902129890770